Hale namiotowe – jakie są ich rodzaje?

jakie sa rodzaje hal namiotowych

Hale namiotowe występują pod wieloma różnymi rodzajami. Wszystkie z nich mają swoje własne unikalne właściwości, które zdecydowanie warto brać pod uwagę, decydując się na nie w firmie. Jakie są ich przykłady?

Hale namiotowe – blacha

Hale namiotowe w Siedlcach to między innymi te, które wykonane są z blachy. Jest to materiał, który bazuje na płytach blaszanych oraz dachu wykonanego z PCV. Jest niezwykle wytrzymały, szczególnie jeśli mowa o zmiennych warunkach pogodowych.

Hale magazynowe producent w tym przypadku zapewnia również odporność na jakiekolwiek problemy, jakie może wyrządzić woda. Blacha jest w pełni wodoodporna i pokryta specjalną mieszanką lakieru, który sprawia, że nie jest możliwy rozwój korozji.

Zazwyczaj metalowe hale namiotowe są wykorzystywane do tego, aby móc bez większych problemów uprawiać sporty, które wymagają odpowiedniej pogody. Będzie to badminton lub tenis ziemny. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby zorganizować tam również ważne wydarzenia.

Hale namiotowe – warstwowa płyta z rdzeniem

Innym rodzajem hal namiotowych są te, które wykonane zostały z warstwowej płyty z rdzeniem. Zapewnia ona doskonałe ocieplenie nawet w przypadku trudnych warunków pogodowych. Warto wziąć to pod uwagę, chcąc uzyskać zadaszoną przestrzeń zimą.

Takie hale mogą być ogrzewane elektrycznie lub gazowo, ponieważ zapewniają odpowiednią wymianę powietrza, jednak skutecznie zatrzymują temperaturę wewnątrz. Wykorzystane do ich produkcji materiały są także odporne na światło UV i nagrzewanie się.

Ten rodzaj hal może świetnie sprawdzić się do tego, aby zapewnić optymalne warunki do pracy dla każdego zatrudnionego w firmie. Hale mogą posłużyć jako tymczasowy magazyn lub nawet cała hala produkcyjna.

Hale namiotowe dzielą się przede wszystkim na te, które wykonane są z blachy oraz te, których głównym budulcem jest warstwowa płyta z rdzeniem. Dzięki temu można uzyskać zupełnie inny efekt, który potrzebny jest w zależności od przeznaczenia.