Czy warto korzystać z porad stylisty?

Porady stylisty

Każdy z nas ma swój własny, niepowtarzalny styl, jednak nie zawsze jesteśmy w stanie go samodzielnie odkryć. Próbujemy ubierać się tak jak jest nam wygodnie, ale nie zawsze dobrze się to kończy pod względem tego, jak się prezentujemy w danych stylizacjach. Innym razem ślepo podążamy za modą, co także nie zawsze wychodzi na dobre. To, w czym dobrze prezentują się wielkoformatowe gwiazdy czy mijane przez nas na ulicy osoby, nie zawsze pasuje do nas. Tu z pomocą przychodzi stylista, który nie tylko weźmie pod uwagę nasze preferencje, ale także będzie w stanie zaproponować rozwiązania w których będziemy czuli się dobrze i wyglądali równie efektownie.

Porady stylisty nie tylko dla wybranych

Jeszcze do niedawna porady stylisty kojarzyły się wyłącznie z ich rezerwacją dla wybranych. Najczęściej mówiły o nich osoby ze świata show biznesu, podobnie jak na przykład o trenerach personalnych czy też indywidualnie dobranej diecie. Ta tendencja się zmienia i staje się coraz bardziej dostępna dla osób, które ze wspomnianą branżą nie mają nic wspólnego. Styliści wychodzą na przeciw oczekiwaniom i poruszają się w różnych przedziałach cenowych co sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z ich usług. Kolejna kwestia to także świadomość tego, w czym chce się chodzić, jak się chce czuć jest coraz większa. Ślepe podążanie za modą jest już nieco passe. Dużo osób szuka swojego indywidualnego podejścia do mody traktując trendy jako pomocnik do stworzenia stylizacji, a nie jest bezwzględny wyznacznik. Ponadto porady stylisty są coraz bardziej dostępne. Za przykład mogą posłużyć te, które odbywają się w największej galerii handlowej w Warszawie – Złotych Tarasach.

Zobacz także: https://pg1bogatynia.pl/modne-buty-meskie-na-jesien-2020/

Porady stylisty – co jest najważniejsze?

Najważniejszą kwestią jest to, abyśmy czuli się dobrze we własnej skórze. Nie można traktować ubrania oraz akcesoriów jako wyznacznika osobowości a coś, co ma nas podkreślić i wydobyć to, co w nas najpiękniejsze. Dobry stylista doskonale zdaje sobie z tego sprawę i będzie w stanie dokładnie określić jak mamy się ubrać i co założyć, aby osiągnąć wspomniany efekt. Ubrania skrojone na miarę oraz dopasowane do sylwetki, osobowości jak również stylu życia to klucz do osiągnięcia stylizacyjnego sukcesu. Sęk w tym, aby po prostu odnaleźć w nich siebie oraz oczywiście dopasować je do swoich możliwości budżetowych. Organizowane w Złotych Tarasach porady stylisty właśnie mają to na celu. Co ważne oprócz tego, że można zasięgnąć pomocy specjalisty, to przy okazji otrzymujemy szansę na znalezienie ciuchów i dodatków, które będą do nas pasowały. Na terenie tej galerii handlowej znajduje się wiele sklepów w których można odnaleźć odzież dedykowaną zarówno casualowym stylizacjom, jak i eleganckim wyjściom. Jako, że owa galeria znajduje się w ścisłym centrum Warszawy, bardzo łatwo jest do niego dotrzeć zarówno samochodem, jak i korzystając z komunikacji miejskiej z każdego punktu miasta. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że centrum dysponuje całodobowym parkingiem, więc mimo lokalizacji, nie ma żadnego problemu z zaparkowaniem auta.