Jak zachować właściwy poziom higieny w zarządzanych przez nas obiektach?

higiena pracy

Utrzymanie czystości w miejscach publicznych wiąże się z koniecznością bardzo dobrej organizacji pracy oraz stosowania profesjonalnych środków czystości, które poradzą sobie z uporczywym brudem. Wszystkie osoby zarządzające hotelami, dużymi zakładami produkcyjnymi lub placówkami medycznymi rozumieją z jakimi kosztami i wyzwaniami trzeba się mierzyć, gdy chcemy naszym klientom i pracownikom zapewnić najwyższy poziom higieny. Wszędzie, ale zwłaszcza w miejscach związanych z jedzeniem i spaniem, czyli hotelach i restauracjach, poziom czystości to jeden z głównych czynników, które wpływają na nasz odbiór i ocenę danej miejscówki.

Każda placówka powinna mieć właściwie opracowane procedury dotyczące prac porządkowych

Mając na uwadze trudności, z jakimi spotykają się na co dzień pracownicy odpowiedzialni za utrzymanie czystości warto zadbać w swoim obiekcie o wypracowanie właściwych i treściwych standardów, na podstawie których będą wykonywane obowiązki. Stworzenie właściwych przepisów dotyczących prac porządkowych na poszczególnych stanowiskach to zarówno kwestia bezpieczeństwa i zdrowia, jak i wymogów prawnych narzucanych nam choćby przez sanepid. Warto zatem już od początku pracować w oparciu o wyczerpujące procedury, które nie tylko jasno wskażą pracownikom co, kiedy i jakimi środkami wykonywać, ale też Tobie zdecydowanie ułatwią nadzór nad tymi procesami. Z pomocą hurtowni środków czystości Higiena24.com wyposażysz swój obiekt w najlepsze środki czystości oraz akcesoria higieniczne.

Lśniące łazienki są wizytówką każdego miejsca

Jednym z najbardziej newralgicznych miejsc niemal w każdym obiekcie, zarówno instytucji publicznej, jak i w prywatnych zakładach są łazienki i toalety. Czyste sanitariaty są wizytówką absolutnie każdego miejsca, a dziś trudno sobie już wyobrazić, by ładna restauracja miała brudne toalety bez papieru czy ciepłej wody. Nawet najlepsze jedzenie nie uratuje nas wtedy przed zasłużoną krytyką ze strony klientów. W miejscach szczególnie intensywnie uczęszczanych trzeba zachować wyjątkową czujność przy kontroli czystości toalet, ale zadowolenie, bezpieczeństwo i komfort naszych klientów oraz pracowników są tego warte. Dzięki wygodnej współpracy z hurtownią Higiena24.com kupisz w kilka chwil wszystkie niezbędne do łazienek produkty, mydła w płynie, płyny do czyszczenia toalet oraz ręczniki papierowe w roli.

prace porzadkowe biuro

Jak zadbać o czystość w łazience?

Łazienki w miejscach, którymi zarządzamy powinny być takie, jakie chcielibyśmy zastać w domu. Wtedy mamy pewność, że wszyscy mogą z nich korzystać komfortowo i bezpiecznie. Zamiast dmuchaw z gorącym powietrzem warto stosować ręczniki papierowe w roli lub ręczniki składane, które są znacznie lepsze dla naszego zdrowia niż dmuchawy. Pracownicy Higiena24.com pomogą Ci wybrać odpowiednie i wygodne dozowniki, a wysokiej jakości ręczniki papierowe w roli sprawią, że korzystanie z Waszych sanitariatów będzie zawsze dogodne, a łazienka funkcjonalna. Ręczniki papierowe w roli dedykowane do dozowników automatycznych sprawdzą się szczególnie dobrze w łazienkach o dużym natężeniu ruchu, gdzie codziennie przewijają się setki osób.