Najnowsze trendy w obuwiu damskim jesień-zima 2022

buty

Najnowsze trendy w butach damskich jesień-zima 2022 pokazują, że można stworzyć z ich pomocą stylizację obok której nikt nie będzie mógł przejść obojętnie. Do łask amatorów dobrego designu wkradły się między innymi botki, które rządzą już od wielu lat, niemniej już nie tak w klasycznym wydaniu, jak to miało miejsce do tej pory. Tym razem na salonach pojawią się głównie beże lub dekorowane odważnymi printami. Będziemy obserwować także wielki powrót kozaków za kolano. Co jeszcze? Już tłumaczymy.

Najmodniejsze buty damskie jesień-zima 2022 – kalosze i botki

Kalosze były modne już jakiś czas temu, ale stosunkowo szybko dały o sobie zapomnieć. Nie oznacza to jednak, że ich potencjał nie jest na tyle dobry, aby mógł się na długo utrzymać w trendach. Po prostu z modą tak już jest. Jak w wielu innych przypadkach pokazuje, że to, co było na topie równie szybko może się zwyczajnie znudzić. W tym sezonie projektanci udowadniają jednak, że warto dać szansę gumowcom i wprowadzić je do swojej garderoby. Nie dość, że są one po prostu funkcjonalne, to jeszcze przy okazji sprawiają, że można z ich pomocą stwarzać stylizacje obok których nie będzie można przechodzić obojętnie.

Botki już od dawna wpisują się w trendy i nie jest zaskoczeniem to, że w tym sezonie także są na topie. Można jednak iść o krok dalej i stawiać na modele, które nie są do końca oczywiste. Mowa o zdobionych kokardami, albo też utrzymanych w ciekawych tonacjach kolorystycznych. Wśród nich wymienia się beże, czerwienie, biel czy też żółty.

Modne buty jesień-zima 2022 – postaw na długie kozaki

Modne buty jesień-zima 2022 to przede wszystkim stawianie na długie kozaki. Kiedyś były one na tyle modne, że wręcz grzechem było ich nie mieć, kiedy chcieliśmy być w najnowszych trendach. Obecnie okazuje się, że trzeba wyjąć je z czeluści szafy lub kupić je, żeby wyglądać stylowo. Okazuje się, że nie do końca można jednak sobie na nie pozwolić, jeśli jesteśmy posiadaczami krótkich nóg. Te optycznie można skrócić, jeśli postawimy na model czarny lub w dużych printach. Rozwiązaniem mogą być natomiast modele utrzymane w beżowej tonacji.

Długie kozaki są bardzo uniwersalne. Idealnie spiszą się zarówno w roli motywu przewodniego stając się najważniejszym elementem garderoby, jak również będą mogły doskonale sprawdzić się w roli pobocznej. W każdym z tych wydań z powodzeniem można na stawiać mając pewność, że stworzyliśmy stylizację, której pozazdroszczą nam inni.