niedziela, 14 kwietnia, 2024

Powiększanie biustu

Powiększanie piersi staje się zabiegiem bardzo popularnym, jednak wiele osób zastanawia się, dlaczego kobiety wciąż to robią. Rozwój medycyny estetycznej pozwolił na zaspokajanie potrzeb związanych z kompleksami opartymi na wyglądzie naszego ciała. Wiele kobiet chciałoby mieć większe piersi, dlatego decyduje się na powiększanie biustu. Jest to forma zabicia kompleksów, ale także podniesienia poczucia wartości i piękna. Często na decyzję wpływa także partner, który daje znaki, czasami zupełnie nieświadomie, że wolałby, aby partnerka miała o 1/2 rozmiary większe piersi.

Metody powiększania biustu

Metody te dzielimy na inwazyjne oraz nieinwazyjne. Te drugie są zupełnie bezpieczne i nie ingerują w organizm, jest to bezoperacyjne powiększanie biustu. Należą do nich między innymi kremy i balsamy. Jednak, aby kosmetyki te działały należy jest odpowiednio stosować. Krem powiększający do biustu powinien być nakładany regularnie oraz w odpowiedni sposób, muskając piersi. Warto wiedzieć, że kosmetyki te jedynie optycznie powiększają biust, poprawiają napięcie skóry dzięki czemu piersi się delikatnie unoszą i wyglądają na większe. Naturalne metody powiększania biustu to także masaże, które są bardzo korzystne. Codzienny masaż pozwala ujędrnić piersi, które stając się bardziej krągłe wyglądają na większe. Jest to bardzo dobra nieinwazyjna metoda.

Do inwazyjnych metod powiększania piersi należą:

  • implanty – jest to operacyjna metoda, która polega na wprowadzeniu sztucznych implantów do naturalnych piersi i powiększeniu ich o kilka rozmiarów. Klientka sama decyduje który rozmiar chcę osiągnąć.
  • użycie własnego tłuszczu – na zasadzie liposukcji pobiera się zbędną tkankę tłuszczową z brzuch lub ud i wstrzykuje się ją do piersi, aby je powiększyć. W przeciwieństwie do implantów – zabieg jest bezpieczny, nie ma możliwości odrzucenia przez organizm ciała obcego.
  • kwas hialuronowy – blizna po zabiegu zupełnie znika, ponieważ jest bardzo mała. Jednak jest to zabieg czasowy, po kilku miesiącach efekt znika i należy powtórzyć go po raz kolejny, aby utrzymać wcześniejszy efekt.

Inwazyjne czy nieinwazyjne – które wybrać?

Naturalne powiększanie biustu takie jak krem na powiększenie biustu, czy masaże są znacznie bardziej korzystne i przede wszystkim nieinwazyjne. Zwolennicy implantów będą twierdzić, że efekt nigdy nie będzie nawet zbliżony. Oczywiście, kremy i masaże nie powiększą piersi o 2 rozmiary, nie ma na to fizycznych możliwości, ale z pewnością sprawią, że wyglądają one młodo, jędrnie i na optycznie powiększone, a to wszystko to powiększanie biustu bez operacji.

Najlepsze naturalne metody

Najlepsze kremy na powiększenie biustu to te, które są oparte na naturalnych składnikach takich jak aloes, kozieradka, witamina E, a nawet kwas hialuronowy. Przed zakupem danego kosmetyku warto zasięgnąć o opinie klientek, które wcześniej używały kremu. Kolejna naturalna metoda – masaże, jest wiele sposobów na masaże piersi, które poprawiają ich jędrność oraz wzmacniają mięśnie. Warto także spróbować ćwiczeń z hantlami lub piłką lekarską, damskich pompek. Wszystkie te ćwiczenia unoszą biust i ujędrniają.

Podsumowanie

Naturalne metody wygrywają z inwazyjnymi, które są nie tylko bolesne, ale czasami nieudane. Wszystkie te zabiegi oparte są na inwazyjnych operacjach w których trzeba użyć znieczulenia, nie zawsze jednak przynoszą oczekiwane efekty. Warto spróbować systematycznego stosowania kremów, ćwiczeń oraz masażu i przekonać się, że te metody faktycznie działają.

ZOBACZ WIĘCEJ

Montaż wkładów kominkowych – dlaczego warto powierzyć fachowcom?

Kominek w domu to nie tylko źródło ciepła, ale także element, który wprowadza niepowtarzalny klimat i estetykę. Decydując się na jego instalację, stajemy przed...

Podłogi z deski sosnowej – w jakich stylach wnętrz się sprawdzą?

Podłogi są jednym z kluczowych elementów każdego wnętrza, wpływającym nie tylko na jego wygląd, ale także na atmosferę i funkcjonalność. Wśród różnorodnych materiałów wykorzystywanych...

Obsługa kadrowa w siedzibie firmy – jakie ma zalety?

W dzisiejszych czasach skuteczna obsługa kadrowa staje się kluczowym elementem zarządzania personelem w każdej firmie. W związku z tym coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się...