niedziela, 23 stycznia, 2022

Fotelik samochodowy jak wybrać ten odpowiedni?

Foteliki samochodowe są niezbędne dla każdego podróżującego malucha. Dostępne są foteliki używane z rynku wtórnego, jednak interesując się fotelikiem używanym trzeba zachować ostrożność. Obecnie rynek obfituje w różnego rodzaju foteliki samochodowe, do wyboru są foteliki droższe i tańsze, z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań, jak i podstawowym wyposażeniem. Wybierając fotelik samochodowy najlepiej jest wybrać jeden najodpowiedniejszy z kilku wybranych, sprawi, że podejmiemy najwłaściwszą decyzję.

Maxi Cosi Kore i-Size, to fotelik który posiada wiele innowacyjnych rozwiązań, wychodzących naprzeciw potrzebom nie tylko dzieci ale również rodziców.  Fotelik ten cieszy się dużym zainteresowaniem wśród rodziców w porównaniu z innymi fotelikami samochodowymi. Odpowiedni dla dzieci o wadze od 9 kg do 36 kg jest bardzo praktyczny, nadaje się do użytku nawet do ukończenia przez dziecko 12 lat.

Fotelik ten jest solidnie wykonany i bardzo stabilny, wyposażony jest w innowacyjny system ochrony bocznej System Advanced Side Protection, który pochłania siłę uderzenia w wypadku kolizji. Posiada również regulację konta fotelika, które gwarantuje dodatkowe bezpieczeństwo. System HERO pomaga w tym, żeby prawidłowo zapiąć pasy, dzięki temu nie skręca się pas podczas zapinania.

Zagłówek fotelika można regulować, aby dostosować jego wysokość do wzrostu dziecka. Łatwe regulowanie oparcia fotelika dzięki pokrętle, który pomoże w błyskawiczny sposób ustawić fotelik do wymaganej pozycji.

Fotelik Maxi Cosi Kore i-Size zapewnia ochronę na wysokim poziomie, a zapewniają to odpowiednio dostosowane ścianki boczne, które w wypadku uderzenia bocznego pochłaniają energię. Dodatkową zaletą fotelika są użyte materiały, które przepuszczają powietrze, zapewniając komfort dziecku, szczególnie w ciepłe dni.

Tapicerka fotelika jest odporna na ogień oraz wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, łatwo się ją czyści. Foteliki dostępne są w wielu ciekawych kolorach: Authentic Graphite, Authentic Grey, Authentic Cognac, Authentic Grey, Authentic Red, Authentic Black.

ZOBACZ WIĘCEJ

Łysienie plackowate – jak można sobie z nim poradzić?

Temat łysienia zawsze wywołuje dużo emocji. Obawiają się go zarówno Panie, jak i Panowie, bowiem nie dość, że stanowi poważny problem natury estetycznej, to...

Łupieżca skóry głowy – łupież

Każdy z nas lubi estetycznie i świeżo wyglądać. Zdrowy wygląd zapewnia nam dobre samopoczucie i swobodne zachowania wśród innych ludzi. Niekiedy zdarzają się przykre...

Jak działa alkomat i jakie rodzaje spotkamy na rynku

Nie ważne czy wybieramy się na urlop, na wycieczkę czy na miasto w każdej z tych sytuacji powinno się posiadać urządzenie do sprawdzania stanu...