piątek, 2 grudnia, 2022

Kubki termiczne z grawerem – praktyczny podarunek firmowy!

Za pomocą kubków termicznych można zawsze mieć przy sobie swoją ulubioną herbatę, kawę lub zimne napoje na ciepłe dni. Właśnie dlatego dzisiaj korzysta z nich tak wiele osób. Z tej przyczyny kubki tego typu są również świetnym pomysłem na podarunek od firmy. Zobacz, jak je zamówić!

Kiedy warto zdecydować się na kubki termiczne?

Termiczny kubek świetnie nadaje się na ciepłe i zimne napoje, podtrzymując ich temperaturę. Wyposażony w zakrętkę lub inną pokrywę umożliwia też ich bezpieczne przenoszenie.

Kubki termiczne mają bardzo praktyczne zastosowanie, a dzięki temu doskonale nadają się one jako gadżet reklamowy. Dzisiaj oferuje je wiele firm, które zapewniają swoim klientom również usługę ich personalizacji. Może ona odbywać się nie tylko przez nadruk, ale również przez elegancki grawer.

Zamówienie gadżetów jak kubki termiczne z grawerem może być bardzo dobrym wyborem dla każdej firmy, która będzie chciała wypromować się i zbudować pozytywny wizerunek dzięki oferowaniu praktycznych i estetycznych podarunków.

Tego typu kubki mogą być doskonałym pomysłem na podarunek dla pracowników, ale również wręczane są one kontrahentom i klientom firmy. Mogą być przekazywane z okazji ważnych eventów czy też jako dodatek do większych zamówień. Także świetnie nadają się jako element paczki, na przykład z okazji konferencji czy świąt.

    1. Rodzaje kubków termicznych

Producenci mający w swojej ofercie kubki termiczne z grawerem mogą zaprezentować je klientom w wielu wariantach. Wśród nich dostępne są między innymi:

  • Metalowe kubki termiczne – wybierane są najczęściej, ponieważ charakteryzują się one wysoką wytrzymałością.
  • Bambusowe kubki termiczne – z zewnątrz wykończone są za pomocą naturalnego bambusa, dlatego mają oryginalny wygląd i są bardziej przyjazne dla natury.
  • Kubki termiczne z sitkiem – doskonale nadają się do parzenia herbaty.
  • Kubki termiczne z uchem – wyglądają jak standardowe kubki, dlatego są wygodne w używaniu.

Powyższe kubki termiczne z grawerem są również oferowane w wielu wielkościach i pojemnościach, a także w różnych kolorach, dzięki czemu mogą być one również dopasowane do efektu estetycznego, jaki chce się osiągnąć.

Jak zamówić kubki termiczne z grawerem?

Aktualnie kubki termiczne z grawerem ma w ofercie wiele firm wykonujących na zamówienie gadżety reklamowe dla swoich klientów. W ich asortymencie można znaleźć nawet po kilkadziesiąt różnych typów kubków, więc dobranie odpowiedniego modelu nie powinno być żadnym problemem.

Firma może również zapewnić usługi w ramach personalizacji kubków przez ich grawerowanie. Stosowane są wtedy techniki laserowe, dlatego grawerunek cechuje się wysoką dokładnością, a także jest bardzo trwały.

ZOBACZ WIĘCEJ

Adwokat rodzinny – kiedy warto zdecydować się na jego usługi?

Adwokat rodzinny to bardzo ważny specjalista w życiu każdego dziecka. Dzięki niemu będzie można zadbać o prawa, które dotyczą zarówno dzieci jak i dorosłych....

Wczasy dla seniorów nad Soliną – dlaczego warto tam pojechać?

Wyjechanie na wczasy w wypadku seniorów najczęściej polega na udaniu się do sanatorium. Istnieje jednak wiele innych ciekawych sposobów na wczasy. Przykładem mogą być...

Jak wybrać dobre przedszkole anglojęzyczne?

Przedszkole anglojęzyczne to placówka, która bardzo często kształci współczesne dzieci. Jest to spowodowany faktem, że język angielski staje się powszechny na całym świecie. Jak...